Summer vacation programs
Immigration to Canada
Престижное образование в Великобритании
Admission to the Top US Universities
previous arrow
next arrow
Slider
 • Cavendish School
  Cavendish School
 • Centennial College
  Centennial College
 • Humber College
  Humber College
 • Royal Elite International Academy
  Royal Elite Academy
 • SWPS
  SWPS
 • WWSH
  WWSH
 • Thompson Rivers University
  Thompson Rivers University
 • Upper Madison College
  Upper Madison College
 • Vancouver Island University
  Vancouver Island University
 • Queen Ethelburga's Collegiate
  Queen Ethelburga's Collegiate
 • Kings Colleges
  Kings Colleges
 • ILAC School of Service Excellence
  ILAC School of Service Excellence
 • ILAC
  ILAC
 • LCI
  LCI Educational Network
 • Windsor
  University of Windsor
 • Windsor
  Seneca
 • Cambridge
  Cambridge International College
 • Thompson
  Thompson Rivers University
 • boss
  Buckswood Overseas Summer School
 • anglo-cont
  Anglo-Continental
 • Fanshaw
  Fanshaw College
 • Fanshaw
  ISE - Certificate of Partnership

ГРУПОВІ ПОЇЗДКИ

Групові поїздки у супроводі кваліфікованого груп-лідера з України. Кожен рік ми надаємо Вам вибір серед перевірених програм на різний бюджет. 
Детальніше

ТАБІР ЗА КОРДОНОМ 

Ваша дитина отримає можливість вивчати бажану мову (англійську, італійську, французьку, іспанську, чеську, польську тощо) з повним зануренням у мовне середовище. 
Детальніше

МОВНІ КУРСИ

Широкий вибір мовних шкіл по всьому світу для вивчення англійської, італійської, німецької, іспанської, чеської, французької, польської мов.
Детальніше

СЕРЕДНЯ ОСВІТА ЗА КОРДОНОМ

Система середньої освіти дуже відрізняється від країни до країни, та має свої особливості як в навчанні, так і в міграційній політиці.
Детальніше

ВИЩА ОСВІТА

Система освіти кожної країни відмінна від нашої української. У деяких країнах університети мають право встановлювати власні правила вступу.
Детальніше

ВІЗИ

Візова політика кожної країни має свої особливості. Іноді, для того, щоб знайти список необхідних документів для отримання візи, витрачається велика кількість часу.
Детальніше
ICEF logo 2012-2013ICEF logo 2013-2014ICEF logo 2014-2015ICEF logo 2015-2016ICEF logo 2016-2017ICEF logo 2017-2018ICEF logo 2017-2018Uniagents CertifiedICEF logo 2017-2018ICEF logo 2017-2018

Оксана Алманова

ВІТАЄМО ВАС НА САЙТІ BELLGROUP – ОСВІТА ТА НАВЧАННЯ ЗА КОРДОНОМ

 
Наша компанія зарекомендувала себе у сфері освіти за кордоном, об’єднавши наступні ключові поняття: якість, інформативність, виконання поставлених завдань, постійний розвиток та покращення сервісу. С 2010 року компанія BELLGROUP отримала акредитацію всесвітньої організації контроля якості та постійно поповнює базу учбових закладів з усього світу.
Агенція з освіти за кордоном допомагає більш ніж трьомстам студентам кожен рік підібрати оптимальну програму навчання. Координатори агенції проводять кар’єрні консультації і профорієнтацію, комбінуючи результати із затребуваними спеціальностями обраної країни. Заповніть заявку на освіту і ми з радістю проконсультуємо Вас. Ви обираєте учбовий заклад серед 6000 шкіл та вишів із бази партнерів. У Вас є можливість отримати освіту в США, Великобританії, Канаді, Австралії, Італії, ЧехіїПольщі та інших країнах. Обучение за границей – это Освіта за кордоном – це Ваше майбутнє, Ваш розвиток та Ваша кар’єра.

ВІДГУКИ

 • Отзыв Оли о поездке в лагерь в Великобританию
  Отзыв Оли о поездке в лагерь в Великобританию

  Моя дитина в повному захваті від табору, навчання та поїздки в цілому! Ще ніколи раніше вона так не хотіла повертатись додому!!!

  Read more...
 • Отзыв от Евгения о поездке в Англию
  Отзыв от Евгения о поездке в Англию

  Оксана, Оля, и все причастные. Хочу от семьи Касьяненко и от лица всех родителей горячо поблагодарить вас за поездку и за всё, что вы сделали.

  Несмотря на всякие мелкие эксцессы и шероховатости (простите нас если что не так - мы волновались, впервые детей одних так далеко отправили :)), всё в целом прошло замечательно, дети довольны, мы тоже, опыт получен бесценный, впечатлений куча и т.п. - в общем, мы очень рады что решились на всё это мероприятие и доверились именно Вам.
  Спасибо, и удачи в дальнейшей работе. Скорее всего, что это не последнее наше с Вами мероприятие!

  Read more...
 • Всем привет из Торонто!
  Всем привет из Торонто!

  Всем привет из Торонто! Минутка благодарности в сторону Bell Group. Говорят, чтобы научиться побеждать, нужно уметь двигаться от трудности до трудности без потери энтузиазма.

  Сколько сложностей и препятствий встретилось на пути к моей мечте – отовсюду меня ловко вытащила надежная рука Bell Group.
  Обо мне вам следует знать несколько вещей: я Катя из Украины; я из обычной семьи без излишнего достатка, влиятельных друзей или родственников за границей; я всегда мечтала жить за океаном.

  Read more...

ТОП ВИБІР СТУДЕНТІВ

ОСВІТА КАНАДІ У КОЛЕДЖІ SENECA COLLEGE

Коледж Сенека було засновано 1967 року. Seneca College - це більше, ніж просто освіта в Канаді. Завдяки безлічі кампусів у Торонто, студенти Коледжу Сенеки мають можливість спілкуватися з професіоналами, працювати та навчатися в класах, використовуючи новітні комп'ютерні технології, відвідувати різноманітні заходи та отримувати реальний досвід роботи.
Детальніше

ШКОЛА-ПАНСІОН У ШВЕЙЦАРІЇ LE ROSEY

Школа-пансіон Le Rosey слідує багаторічним традиціям і високим стандартам освіти. Сувора дисципліна поєднується із сучасними тенденціями у навчанні, вивченні мов, заняттях спортом, вивченні мистецтв та у повсякденному житті. Учні школи Le Rosey живуть на території одного з двох кампусів залежно від пори року. У Гштааді з січня по березень, решта навчального часу – на кампусі в Роллі. 
Детальніше

КОЛЕДЖ FANSHAWE - ВАШЕ МАЙБУТНЄ!

Близько 50 років коледж Fanshawe успішно займається вищою та професійною освітою. Навчайтеся в одному з найбільших державних ВНЗ Канади разом із 21 000 студентів денного відділення, включаючи 3 500 іноземних студентів із більш ніж 70 країн світу! Коледж Fanshawe розташований у чудовому Лондоні – великому та сучасному місті в самому центрі південно-західного Онтаріо.
Детальніше

ПІДГОТОВКА ДО СТУПУ ДО КАНАДИ

Програма підготовки – це шлях до вступу до коледжів та університетів Канади. Це особлива програма, яка включає придбання навичок і вивчення предметів, необхідних для здобуття освіти в Канадських вузах. Коледжі та університети Канади мають свою власну політику вступу та критерії відбору майбутніх студентів. Підтвердженням володіння англійською мовою для всіх вищих навчальних закладів є сертифікат міжнародних іспитів, таких як TOEFL, TOEIC, IELTS.
Детальніше

ЛІТНІ МОВНІ ТАБОРИ

Канікулярні програми для дітей та підлітків з кожним роком набирають популярність і є ідеальним варіантом здобути міжнародний досвід навчання, поринути у мовне середовище обраної країни, познайомитись з культурою та традиціями країн світу, підвищити рівень володіння іноземною мовою, пройти короткий ознайомчий курс навчання у міжнародній школі та одночасно весело провести канікули. 
Детальніше

ПІДГОТОВЧІ ПРОГРАМИ

Компанія Cambridge Education Group забезпечує високий рівень освіти за кордоном з академічних та творчих спеціальностей, а також програм з вивчення англійської мови з 1952 року. Завдяки компанії Cambridge Education Group тисячі студентів вступають до найкращих університетів світу. Абітурієнтам пропонується великий вибір програм та центрів по всьому світу, кожен з яких має свої особливості та переваги.
Детальніше

ВІДЕО «ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ»

НОВИНИ

Головна

 

Поиск

49000, Україна,

м. Дніпро, вул. Князя Володимира Великого, 14,

+38 (056) 798-49-92

+38 (063) 209-88-29

+38 (068) 222-38-58

+38 (066) 347-78-61

Skype: bell.dnk

E-mail: office@bellgroup.com.ua

Free Joomla! template by L.THEME