22 April

Як написати резюме

courses
 

Доволі часто написання резюме викликає у студентів труднощі різного масштабу. Насправді тут немає нічого складного. Якщо знати, що робити. В цьому Вам допоможе  https://bellgroup.com.ua/ 

По-перше, треба чітко розуміти, що таке резюме. Резюме – це стислий опис робочого досвіду, освіти, навичок та контактна інформація кандидата на робоче місце або до ВНЗ на 1-2 сторінки. Це найбільш затребуваний документ при вступі до університету та при працевлаштуванні. Йому завжди приділяють пильну увагу, особливо в країнах Європи та Північної Америки. Тож як писати резюме?

 

Особиста інформація. У верхній частині резюме обов’язково не забувайте зазначити своє ім’я та контактну інформацію як номер телефону та електронну адресу. Ще можна вказати посилання на соцмережі або власні веб-сайти (за наявності).

Навички. Наступним кроком перерахуйте персональні навички. Вкажіть Ваші сильні сторони, здібності та вміння, які допоможуть Вам у майбутній професії або в процесі навчання.

Робочий досвід. Дуже важливий пункт. Якщо Ви школяр-абітурієнт, не маєте такого досвіду і пишете резюме до ВНЗ, то сміливо пропускайте цю частину. Проте якщо Ви шукаєте нову роботу, то уважно заповніть наступну інформацію: назви попередніх компаній, де Ви працювали, їх розташування, дати працевлаштування, посади та робочі обов’язки. Для рекрутерів це ключові «маркери» Вашої придатності на вакансію. Намагайтеся писати детально, чітко та уникайте загальних фраз. Замість «працював барменом» краще буде виглядати: «можу заварити чотири сорти кави за 3 хвилини»

Освіта. Тут усе просто. Достатньо перерахувати учбові заклади, роки навчання та отримані дипломи. Якщо Ви абітурієнт – доповніть строку середнім балом та оцінками за фінальні іспити.

Додатковий досвід. Необов’язкове, але потенційно цінне доповнення до Вашого резюме. Допоможе роботодавцю скласти більш повне уявлення про Вас. У цьому пункті можна зазначити академічні нагороди, публікації, отримані сертифікати з різноманітних курсів, волонтерську діяльність та навіть хобі. Раптом Ви з майбутнім шефом разом захоплюєтеся розведенням равликів? Це може стати маленьким бонусом.

І останнім ключовим моментом є форматування. Зробіть Ваше резюме зручним для читання. Розділіть інформацію на блоки з чіткими заголовками, маркованими списками та однаковим шрифтом. Оберіть один стиль та одну хронологічну систему: пряму чи зворотню. Наостанок не забудьте все уважно перечитати.

Ось і всі тонкощі написання конкурентного резюме. Good Luck!

Additional Info

Rate this item
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Получить консультацию

Запрос на образование
Подписаться на обновления сайта
Подписаться на обновления сайта по e-mail Подписаться на обновления сайта по rss
e-mail RSS

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

ICEF logo 2012-2013ICEF logo 2013-2014ICEF logo 2014-2015ICEF logo 2015-2016ICEF logo 2016-2017ICEF logo 2017-2018Uniagents CertifiedICEF logo 2017-2018


Поиск

Free Joomla! template by L.THEME